15 maart: Rhoon / Kasteel Rhoon

Tijdens het eerste weekend van de Boekenweek organiseert Stichting Kasteel van Rhoon het jaarlijkse Lezersfestival. Dit jaar vindt het festival plaats op zondag 15 maart. Het wordt een middag en avond vol verhalen, inspiratie en ontmoetingen in de sfeervolle ambiance van het eeuwenoude kasteel.

Vanaf 15.30 uur openen de kasteeldeuren en om 16.00 uur start het programma in de Kerkzaal*, waar Jan Hoogendoorn in gesprek gaat met de auteurs. Verwacht boeiende gesprekken, persoonlijke inzichten en literaire verrassingen. Een unieke kans om drie bijzondere schrijvers van dichtbij mee te maken. Tussen de lezingen en interviews door serveert GasteRhoon een verfijnd driegangenmenu. Tijdens het diner zijn de auteurs eveneens aanwezig, wat de mogelijkheid biedt om in een informele setting met hen in contact te komen.

Boeken van de aanwezige schrijvers kunnen ter plaatse worden aangeschaft bij Bosch&deJong boekverkopers. Heb je een boek aangeschaft? Mis dan niet de gelegenheid om jouw exemplaar te laten signeren door de auteur!

Tussen de inspirerende voordrachten en interviews door serveert GasteRhoon een heerlijk menu. Bij het menu wordt wijn/bier/fris/koffie geserveerd. Bestellingen aan de bar zijn voor eigen rekening. Na aankoop van de entreeticket(s) ontvangt u een mail waarin u uw dieetwensen kunt aangeven.  

Meer informatie en tickets vindt u hier.